KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15251005

nr 1525 1005

Janusz Rafal Glowacki

(f. 1959), Polen

Oljemålning, "Hund-kärlek". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 125x195 cm, yttermått inklusive ram: 131x201 cm

Janusz Rafal Glowacki, bildkonstnär född 1959.

måndag 27 februari 2023
kl 18:52:35

  • Klassiska
  • 27 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Janusz Rafal Glowacki

Läs mer om Janusz Rafal Glowacki